Frågor?

Det har vi gott om, nyfikenhet också. Vi anar att du har det med så tveka inte att höra av dig så återkommer vi så snart vi kan.
hello@fluid.se

VD

Andreas Hult

070 - 865 23 35

andreas.hult@fluid.se

Varumärke/Design

Stefan Widar, försäljningschef

Stefan Widar

076 - 767 50 69

stefan.widar@fluid.se

Ljudproduktion

Viktor Löfgren

073 - 500 35 55

viktor.lofgren@fluid.se

Webb

Jennifer Sylvan, webbdesigner

Jennifer Sylvan

070 - 364 60 09

jennifer.sylvan@fluid.se

Sociala Medier

Elin Helander

072 - 538 57 70

elin.helander@fluid.se

Google Ads

Niklas Hjelm

070 - 171 37 57

niklas.hjelm@fluid.se

Livesändning/Film

Erika Karlsson

073 - 404 25 14

erika.karlsson@fluid.se

Fotografering

Cecilia Lundqvist

070 - 217 53 06

cecilia.lundqvist@fluid.se

Fler kreativa kollegor

Anders Grahn

Videoproducent

076- 767 50 31

anders.grahn@fluid.se

Andreas Lindgren

Webbdesigner

073 - 377 75 48

andreas.lindgren@fluid.se

Edin Dumisic

Projektledare

072 - 361 87 64

edin.dumisic@fluid.se

Fanny Ståhl, webbutvecklare

Fanny Ståhl

Webbutvecklare

070 - 230 10 08

fanny.stahl@fluid.se

Fredrik P. Johansson

Creative Director

072 - 532 61 10

fredrik.johansson@fluid.se

Jenny Lundberg

Sociala Medier

072 - 454 96 73

jenny.lundberg@fluid.se

Johan Caesar

Art Director

076 - 161 67 21

johan.caesar@fluid.se

Jonas Mandorf

Art Director

070 - 508 97 83

jonas.mandorf@fluid.se

Linn Jerrhage

Videoproducent

070 - 683 23 18

linn.jerrhage@fluid.se

Mathias Storm

Videoproducent

072 - 727 50 28

mathias.storm@fluid.se

Mikael Hellström

Videoproducent

076 - 767 52 65

mikael.hellstrom@fluid.se

Monica Kämpe

Säljande projektledare

073 - 375 84 74

monica.kampe@fluid.se

Pauline Thilander

Google Ads

073 - 069 28 43

pauline.thilander@fluid.se